Esthetisch Centrum Jan van Goyen is regelmatig te zien in de media. Deze maand lees je de ervaring van Sarah online op de website van For You Magazine.
Sarah onderging een buikwandcorrectie bij Drs. Gijs van Selms omdat ze last had van een diastase. Een diastase is het uitwijken van de rechte buikspieren en ontstaat tijdens de zwangerschap. De buikspieren wijken uit om ruimte te maken voor de baby die groeit in de buik. Onder de invloed van zwangerschapshormonen wordt het bindweefsel soepeler en daardoor kunnen de spieren uitrekken tot 2 à 2,5 cm om ruimte te creëren voor de baby. Na de bevalling herstelt de opening die is ontstaan normaal gesproken na zo’n zes maanden. Gebeurt dit niet vanzelf? Dan ontstaan er verschillende klachten zoals houdingsproblemen, stabiliteitsproblemen en rugpijn.
Deze klachten verdwijnen niet altijd door sporten of fysiotherapie. Er is dan een operatie nodig om de buikspieren weer te te reven. Zo noemen ze het wanneer de losse delen van het peesblad weer aan elkaar worden gehecht. Behalve dat de klachten verminderen levert de buikwandcorrectie een mooi resultaat op. Lees hier meer over de buikwandcorrectie.